نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

استقبال خانواده ها از اجرای طرح سپهر درمرکز مشاوره حضرت امام حسین (ع) یزد

استقبال خانواده ها از اجرای طرح سپهر درمرکز مشاوره حضرت امام حسین (ع) یزد


مرکز مشاوره حضرت امام حسین یزد درقالب طرح سپهر خدمات آموزشی و درمانی را به صورت رایگان به خانواده ها ارائه می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد مدیر مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی امام حسین(ع) یزد گفت : طرح آموزشی- درمانی سلامت خانواده، پویایی جامعه، همدلی گروهی و رضایت از زندگی(سپهر ) در 2 حوزه آموزشی و درمانی خدمات متنوعی را به عموم مردم ارائه نموده است.

"حمیده رادپور " هدف از اجرای این طرح را آگاهی بخشی به عموم مردم یزد در زمینه مسائل و مشکلات خانوادگی، فردی و اجتماعی و توانمندسازی آن ها جهت پیشگیری از این مشکلات یادکرد و افزود : این طرح در قالب جلسات هفتگی مشاوره آغاز شده و در روزهای 1شنبه هرهفته از ساعت 18 تا 20 ادامه دارد.

"رادپور" افزود : برای توانمندسازی متخصصان حوزه روانشناسی و علوم تربیتی درآموزش و پرورش  نیز کارگاه ها و دوره های تخصصی در نظر گرفته شده تا با افزایش سطح دانش و توان مشاوران تربیتی و تحصیلی استان یزد روز به روز شاهد گسترش علمی و عملی مباحث روانشناختی  و در نتیجه پیشگیری از بحران های پیش رو باشیم.

 

وی افزود : تاکنون کارگاههایی با موضوعات: اهمیت تناسب شخصیت در ازدواج، اشتباهات همسران جوان، رفتارهای مخرب و سازگارانه زوجین پس از ازدواج  برگزار و با بحث شخصیت زوجین ادامه دارد. که با استفبال خانواده ها روبروشده است

اضافه می نماید شرکت عموم دراین کارگاه ها آزاد است. و علاقمندان بویژه فرهنگیان عزیز میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام درکارگاه  با شماره 37334030 یا 37240049 مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی امام حسین(ع) یزد تماس حاصل نمایند